برضد ایران تصویر تلگرام تصویری اینستاگرام

برضد: ایران تصویر تلگرام تصویری اینستاگرام مراسم افطاری اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث 30سال زندان مجازات 2 متجاوزبه دختر 25ساله

27 مرداد سال 94 دختر 25 ساله‌ای به نام «نسرین» به اداره پلیس آگاهی رفت و از تجاوز راننده یک ماشین و دوستش خبر داد.

30سال زندان مجازات 2 متجاوزبه دختر 25ساله

عبارات مهم : زندان

27 مرداد سال 94 دختر 25 ساله ای به نام «نسرین» به اداره پلیس آگاهی رفت و از تجاوز راننده یک ماشین و دوستش خبر داد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: وی با تسلیم شکایتی گفت: عصر دیروز جهت بازگشت به منزل سوار یک ماشین مسافربر شدم در حالی که مرد دیگری هم کنار راننده نشسته بود. با گذشت چند دقیقه در راه متوجه شدم راننده مسیر دیگری می رود. بعد هم راننده و همدستش با زور و ترساندن و بدون توجه به التماس هایم مرا به قرچک بردند و بعد از توقف در یک محل خلوت، کتکم زدند و با زور به من تعرض کردند.

آنها سپس مرا سوار ماشین کردند و راه افتادند تا اینکه راننده، بین راه جهت خرید برابر یک مغازه کنار بزرگراه ایستاد و من هم بلافاصله پیاده شدم و از چند مرد که آنجا حضور داشتند تقاضای کمک کردم. آنها هم راننده و همدستش را دستگیر کردند و با پلیس تماس گرفتند که با کمک مأموران به شهر رسیدم.

30سال زندان مجازات 2 متجاوزبه دختر 25ساله

با طرح این شکایت راننده و دوستش تحت بازجویی قرار گرفتند و سپس با دستور قضایی روانه زندان شدند. آخر دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی شقاقی و با حضور قاضی رستمی- مستشار دادگاه- محاکمه این دو زندانی را شروع کرد.

در ابتدای جلسه، وکیل مدافع دختر جوان با طرح شکایت از دو متهم از دادرسان دادگاه خواستار اشد مجازات جهت آنها شد. سپس راننده 42 ساله در حالی که جهت جنایت سیاهش هیچ پاسخی نداشت در برابر قضات ایستاد و ابراز پشیمانی کرد. همدست 37 ساله اش نیز با پذیرفتن اتهامش ابراز پشیمانی کرد. محاکمه این دو متهم به صورت غیرعلنی برگزار شد و در آخر جلسه قضات وارد شور شدند و هر یک از دو متهم را به 15 سال حبس به خاطر آدم ربایی و تعرض به دختر جوان محکوم کردند. این حکم صبح دیروز به وسیله قضات دیوانعالی کشور تأیید شد.

27 مرداد سال 94 دختر 25 ساله‌ای به نام «نسرین» به اداره پلیس آگاهی رفت و از تجاوز راننده یک ماشین و دوستش خبر داد.

واژه های کلیدی: زندان | ماشین | مجازات | دادگاه | راننده | زندانی | ابراز پشیمانی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs